تبلیغات
خرید بک لینک
 
 • نویسنده : admin , نوشته شده در: ۱۰ مهر۱۳۹۵
 • آلبوم «خواستنی» اثری از شهرام بزرگمهر رونمایی شد

  مراسم رونمایی آلبوم «خواستنی» اثری از شهرام بزرگمهربرگزار شد. این برنامه که در سالن همایش های امام علی برگزار شد میزبان مهمانان زیادی از جمله هنرمندان سینما وموسیقی همچنین جمعی از هواداران بود.

  فرحناز منافی ظاهر بازیگر تلویزیون، در ابتدای برنامه به معرفی کوتاهی درباره شهرام بزرگمهر پرداخت. این برنامه با حضور بخشی ازعوامل آلبوم آغاز شد. علی استیلی، شهاب حسینی، مازیارعطاریان، امیر ارجینی وشهرام بزرگمهر در جایگاه خود قرار گرفتند.

  شهرام بزرگمهر بیان کرد: خیلی خوشحالم که در جمع شما عزیزان هستم. به دلیل بازگشایی مدارس و ایجاد ترافیک در خیابان ها با کمی تاخیر مراسم را آغاز کردیم که از این بابت از شما پوزش می طلبم. در جمع ما مهمانان عزیزی حضور دارند. اما جای خالی چند تن از دوستان به شدت حس می شود. سعید سام، شهاب اکبری و پوریا حیدری هنرمندانی هستند که در آلبوم خواستنی بسیار زحمت کشیده اند. امروز به دلیل سفر کاری نتوانستند حضور پیدا کنند. اما من وظیفه ی خود می دانم که از آن ها تشکر و قدر دانی کنم.

  بزگمهر ادامه داد: آلبوم خواستنی۹ قطعه دارد.  هنرمندانی نظیر پوریا حیدری، شهاب حسینی، بهروز بیات، شهاب اکبری، سعید سام، امیر ارجینی، مازیار عطاری، شهاب اکبری، علی استیری و… با من همکاری داشته اند.

  وی ادامه داد: من به دلیل عشق وارادتی که نسبت به حضر عباس دارم؛ قطعه ای را برای حضرت عباس خوانده ام. ما سعی کرده ایم این قطعه فضایی متفاوت داشته باشد و به زودی نیز از شبکه های صدا و سیما پخش خواهد شد. مازیارعطاریان تنظیم کننده این اثر زحمت های زیادی کشید و من شاهد تلاش یک ماهه ایشان بودم و بسیار قدردان زحماتشان هستم.

  در بخشی از مراسم تیز این آلبوم پخش شد.

  بزرگمهر درادامه تصریح کرد: ما برای ساخت تیزر به فرودگاه رفتیم و از ۱۳ آشیانه باز با ۶هواپیما استفاده کردیم. این تیزر یکی از متفاوت ترین تیزرهایی است که تاکنون دیده اید.

  در پایان شهرام بزرگمهر قطعاتی از جمله نیمکت خالی، صدای خسته، بهترین آرزوها و نگاه بی تفاوت را  اجرا کرد که مورد استقبال هوادارانش قرار گرفت.

 • برچسب‌ها, , ,
 • نظرات درباره این مطلب