تبلیغات
خرید بک لینک
 
خرید vpn ساکس پیش بینی مسابقات ورزشی
 • نویسنده : مریم ایرانی , نوشته شده در: ۱۶ دی۱۳۹۶
 • انتشار آلبوم «کنسرتوها» اثری از آیدین صمیمی مفخم

  آیدین صمیمی مفخم– آهنگساز، موسیقی شناس و متخصص هنرهای صوتی، در سال ۱۹۸۲ در تهران و در یکی از خانواده های مشهور هنری ایران متولد شد. او هردو مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را به ترتیب در رشته های پژوهش موسیقی و آهنگسازی در ارمنستان و در محضر استاد آشوت زهرابیان دریافت کرده است. وی همچنین با حضور در کلاس های فوق تخصصی آهنگسازی بئات‌ فورر، خایا چنرووین، آلوین لوسیر, فیلیپ گلس، کریستین ولف، برنهارد لنگ، پیتر ابلینگر، کارولا باوکهولت و پتر کوتیک بر تجربیات و دانش هنری خود افزوده است.

  آلبوم «کنسرتوها» اثری از آیدین صمیمی مفخم در بازار موسیقی سراسر کشور منتشر شد.  این اثر، مجموعه دو کنسرتو برای پیانو (قطعه هولوگرافی) و هورن (قطعه رجز) و یک واریاسیون برای ارکستر (قطعه لودوس کنسونوس) است. این آلبوم اثری از آیدین صمیمی مفخم است.

  آیدین صمیمی مفخم- آهنگساز، موسیقی شناس و متخصص هنرهای صوتی، در سال 1982 در تهران و در یکی از خانواده های مشهور هنری ایران متولد شد. او هردو مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را به ترتیب در رشته های پژوهش موسیقی و آهنگسازی در ارمنستان و در محضر استاد آشوت زهرابیان دریافت کرده است. وی همچنین با حضور در کلاس های فوق تخصصی آهنگسازی بئات‌ فورر، خایا چنرووین، آلوین لوسیر, فیلیپ گلس، کریستین ولف، برنهارد لنگ، پیتر ابلینگر، کارولا باوکهولت و پتر کوتیک بر تجربیات و دانش هنری خود افزوده است

  کنسرتو برای تنور هورن فضایی معاصر دارد با ملودی‌هایی گسسته که بعضا با پشت هم قرار گرفتن نت‌ها احساس رضایتی برای مخاطب ایجاد می‌کنند.

  در دو قطعه دیگر، موسیقی به فضای انتزاعی نزدیک‌تر شده و حتی گاهی با هارمونی‌های مخدوش حس تیرگی و تنش را به مخاطب القا می‌کند. آلبوم موسیقی کنسرتوها توسط نشر موسیقی امروز تهران منتشر و روانه بازار موسیقی کشور شده است.

 • برچسب‌ها, , , , ,
 • نظرات درباره این مطلب