تبلیغات
خرید بک لینک
 
 • نویسنده : admin , نوشته شده در: ۷ آذر۱۳۹۵
 • سهم ویژه موسیقی در کل روند یادگیری کودکان

  دکتر سوزوکی نوازنده و معلم ویولن در ژاپن روشی نوین برای آموزش موسیقی کودکان پایه ریزی کرد که اساس آن با پایه های یادگیری زبان مادری همسان بود. باور سوزوکی بر طبق این واقعیت شکل گرفته است که تمام کودکان می توانند زبان مادری خود را به راحتی یاد بگیرند هر چقدر این زبان سخت و دشوار باشد. سوزوکی در این روش به دنبال ساختن یک هنرمند بزرگ نیستبلکه او می خواهد به همه ی کودکان کمک کند تا لذتی که در موسیقی وجود دارد را درک کنند.از نظر اینجانب به عنوان مدرس موسیقی کودکان نگرش و روش سوزوکی کاملا صحیح می باشد همانطور که کودکان ابتدا شنیدن و حرف زدن را یاد می گیرندو بعد از آن سراغ خواندن و نوشتن می روند باید ابتدا مهارت های شنیداری و تکنیک های سازی کودک را پرورش داد و بعد از آن شروع به نت خوانی و آموزش شکل های اصلی موسیقی کرد.

  تمامی کودکان با توانایی های متفاوت قدرت یادگیری دارند و یکسری از توانایی ها در سنین کودکی شکل می گیرند که مدرس و مشارکت والدین در آموزش و محیط مناسب باعث رشد سریع این توانایی ها می شود و البته تشویق کردن کودک نیز ضروری می باشد.

  لطفا بهترین محیط را برای آموزش موسیقی کودک خود انتخاب کنید و همچنین بهترین محیط را برای تمرین و یادگیری کودک خود به وجود آورید.

  والدین و کودکان باید در کنار هم باشند و با کمک مدرس با نگاه به آینده باعث رشد کودک شوند.

 • برچسب‌ها, , , ,
 • نظرات درباره این مطلب