تبلیغات
خرید بک لینک
 
خرید vpn ساکس پیش بینی مسابقات ورزشی
  • نویسنده : مریم ایرانی , نوشته شده در: ۷ بهمن۱۳۹۶
  • «سهیل حُسنوی» دومین آلبومش را با نام «بزم حریفان» منتشر کرد

    «سهیل حُسنوی» پس از گذشت دو سال از انتشار آلبوم «تلاطم»،‌ دومین آلبوم مستقل خود را با نام «بزم حریفان» منتشر می‌کند. این مجموعه شامل هفت قطعه با عناوینِ حلقه‌ی سماع، بزم حریفان، برکه‌ی باغ، باده‌ی مست ، شبِ بادیه ، بارش شهابی و جمع پریشان است که قطعه ی آخر به صورت کوارتت سنتور تنظیم و اجرا شده است.

    این آهنگساز و نوازنده ی سنتور در خصوص اثر جدیدش به موسیقی ما می‌گوید: «مجموعه‌ی پیش رو شامل قطعاتی با محوریت سنتور و همراهی سازهای کوبه ای ست؛ به نحوی که اگر ملودی های سنتور را دنبال کنید، موسیقی کاملا ایرانی و دستگاهی خواهید شنید؛ ضمن اینکه پایان هر قطعه، مقدمه‌ای برای شروع قطعه بعدی است و قطعات در عین هویت و تونالیته‌ی مستقل، زنجیروار به هم متصل شده‌اند؛ اما اگر خطوط سازهای کوبه ای را دنبال کنید، الگوهای ریتمیک متنوع با سازبندی های متفاوتی از نقاط مختلف جهان خواهید شنید که هر کدام از این سازها و ادوات با تقسیمات پلی ریتمیک به شکل یک ارکستر کوبه‌ای ، سنتور را همراهی می‌کنند. نوازندگیِ کلیه‌ی سازهای کوبه ای در این اثر بر عهده‌ی «شایان ریاحی» بوده است.

    این اثر با مجوزِ موسسه فرهنگی هنری آوای سازِ خورشید منتشر و با همکاری شرکت پخش جوان در سراسر کشور توزیع خواهد شد. آیین انتشار (رونمایی) آلبوم بزم حریفان در روز جمعه مورخ ۲۰ بهمن ماه ۹۶ ساعت ۱۵ در نَک استودیو با حضور عوامل اثر و به همراه اجرای زنده ی چند قطعه از آلبوم برگزار خواهد شد.

  • برچسب‌ها, , , , , ,
  • نظرات درباره این مطلب