تبلیغات
خرید بک لینک
 
خرید vpn ساکس پیش بینی مسابقات ورزشی
 • نویسنده : مریم ایرانی , نوشته شده در: ۲۰ دی۱۳۹۶
 • طی تفاهم نامه ای که عصر امروز بین فدراسیون فوتبال و بنیاد رودکی به امضا رسید، مقرر شد ارکسترهای سمفونیک و ملی آهنگ ایران برای جام جهانی را بسازند.

  طی تفاهم‌نامه ای که دقایقی قبل بین بنیاد رودکی و فدراسیون فوتبال به امضا رسید، مقرر شد مراسم بدرقه تیم ملی ایران به روسیه نیز در تالار وحدت تهران برگزار شود.

  در این تفاهمنامه که به امضای علی اکبر صفی پور مدیر عامل بنیاد رودکی و ساکت دبیر کل فدراسیون فوتبال رسید، مقرر شد ارکسترهای سمفونیک تهران و ملی ایران مشترکا آهنگ ایران برای جام جهانی را اجرا کنند.

  مضمون تفاهم نامه ی بین فدراسیون فوتبال و بنیاد رودکی

  علی اکبر صفی‌پور مدیرعامل بنیاد رودکی دقایقی پس از امضای این تفاهم نامه در گفتگویی اختصاصی با ما درباره جزئیات این تفاهم نامه گفت: «این تفاهم نامه به جهت حمایت از تیم ملی در جام جهانی روسیه با فدراسیون فوتبال به امضا رسیده است و به زودی جزئیات جدیدی نیز از سوی بنیاد رودکی منتشر خواهد شد.»

  صفی‌پور درباره انتخاب خواننده سرود رسمی تیم ملی فوتبال در جام جهانی روسیه نیز گفت: «انتخاب خواننده و آهنگساز و شاعر این سرود به صورت کامل در اختیار بنیاد رودکی قرار گرفته است و به زودی درباره خواننده سرود تیم ملی در جام جهانی تصمیم نهایی را خواهیم گرفت و اسامی عوامل این اثر را منتشر خواهیم کرد.»

 • برچسب‌ها, , , , , , ,
 • نظرات درباره این مطلب