تبلیغات
خرید بک لینک
 
خرید vpn ساکس پیش بینی مسابقات ورزشی
 • نویسنده : admin , نوشته شده در: ۳۱ شهریور۱۳۹۵
 • درباره فارس آهنگ :

  سایت فارس آهنگ در سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را در عرصه اینترنت شروع کرد و با هدف ایجاد رسانه با موضوعات خبری و تحلیلی در زمینه موسیقی ایران و جهان تأسیس شد. بی شک فارس آهنگ جایگاه مطمئنی جهت تبلیغ و معرفی وب سایت های شماست.

  تبلیغات متنی و لینکی فارس آهنگ به سایت بک لینک ها واگذار شده است و شما از طریق این سایت می توانید به صورت آنلاین از این سایت و ده ها سایت رنک بالای دیگر تبلیغ لینکی خریداری کنید و آگهی شما در کمتر از ۱۲ ساعت بر روی سایت درج خواهد شد.

  پس از ورود به سایت بک لینک ها به قسمت خرید بک لینک مراجعه کرده و پس از لاگین و انتخاب وب سایت مورد نظر و پلن مربوطه و پرداخت آنلاین در قسمت ثبت سفارش اطلاعات لینک خود را وارد کنید.

   

  http://night-skin.com/img/adslowmail.gif

  شرایط و قوانین استفاده از تبلیغات:

  از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین کشور ایران معذور هستیم.
  نمایش و درج آگهی تنها پس از واریز وجه توسط آگهی دهنده امکان پذیر است .
  هر آگهی فقط می تواند مختص یک سایت باشد و از پذیرش بنر و لینک های تصادف و رندم معذوریم.
  امکان استرداد وجه آگهی پس از نمایش در سایت وجود ندارد.
  در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط نهادهای ناظر ( نهاد قضایی، انتظامی یا وزرات ارشاد) نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.
  در صورت عدم تأیید آگهی شما از جانب مدیر سایت وجه واریز شده عیناً مستردد خواهد شد اما بهتر است قبل از واریز وجه لینک و عنوان و یا تصویر آگهی برای مدیر سایت ارسال و تأیید شود.
  در صورتی که محتوای سایت در طول مدت نمایش آگهی دچار تغییر شده و به نحوی مورد سوءاستفاده قرار گیرد آگهی قبل از موعد حذف شده و مسئولیت ضرر و زیان به عهده آگهی دهنده خواهد بود.
  در مورد آگهی هایی که به صورت لینک هستند امکان تغییر عنوان و آدرس لینک با توجه به مسائل سئو وجود ندارد.

  در صورتی که سایت شما محتوای مخرب (اعم از سخت افزاری و نرم افزاری) داشته باشد به نحوی که توسط موتور های جستجویی مانند گوگل اسپم شود ، آگهی شما حذف خواهد شد و مسئولیت خسارت به عهده آگهی دهنده خواهد بود.